Jeśli w dziedzinie szycia na maszynie stawiasz pierwsze kroki, doskonale wiesz jak trudne bywają początki. Maszyny do szycia marki Łucznik z grupy ZACZYNAM  SZYĆ to modele, za pomocą których dokonasz drobnych napraw odzieży i uszyjesz proste elementy garderoby oraz wystroju wnętrza. 

Jeżeli masz już podstawowe umiejętności w dziedzinie kroju i szycia, a Twoje prace stają się coraz bardziej dekoracyjne - sięgnij po maszyny marki Łucznik z grupy SZYJĘ DOBRZE. Modele te, mają możliwości zastosowania podwójnej igły, a także funkcji przyszywania aplikacji dzięki czemu wszystkie kreacje mogą być dodatkowo zdobione.

Jeżeli poszukujesz wielofunkcyjnej maszyny, za pomocą której można szyć materiały zarówno bardzo delikatne (koronki, żorżeta czy szyfon), poprzez średnio ciężkie (cienki sztruks, tweed, płótno), po ciężkie (jak tkaniny płaszczowe) - to sięgnij po maszyny marki Łucznik z grupy SZYJĘ Z FANTAZJĄ.

  • promocja
MAGDALENA 2050 +  Wysyłka i zestaw do szycia gratis ! MAGDALENA 2050 +  Wysyłka i zestaw do szycia gratis ! MAGDALENA 2050 + Wysyłka i zestaw do szycia gratis !
Producent: Łucznik
Cena: 1 199,00 zł 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LAURA 555  - NOWOŚĆ - Wysyłka gratis! LAURA 555  - NOWOŚĆ - Wysyłka gratis! LAURA 555 - NOWOŚĆ - Wysyłka gratis!
Producent: Łucznik
Cena: 409,00 zł 469,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
ALICJA 420 -  Wysyłka gratis! ALICJA 420 -  Wysyłka gratis! ALICJA 420 - Wysyłka gratis!
Producent: Łucznik
Cena: 379,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl