Informacje o zakupach

 

Czas realizacji zamówienia:

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3 dni. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
Z reguły staramy się wysyłać następnego dnia po otrzymaniu zamówienia.

 


Dostępność produktów:

Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne w ofercie stałej.

 


Koszt dostawy:

 

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 199 zł (pobranie 299 zł).

Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

Koszt przesyłek zagranicznych wymaga każdorazowo potwierdzenia ze strony sklepu. Przy takich przesyłkach nie obowiązuje darmowa dostawa od 199 zł. 

 


Gwarancja i serwis towarów:

Produkty posiadają gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszym Serwisem centralnym w Radomiu (48) 384 00 13 w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego .

 


Kupując produkty w sklepie firmowym marki Łucznik - bezpośrednio u producenta zyskujesz:

  • Pewność , że maszyna jest nowa, sprawna i kompletna (każda maszyna przed zapakowaniem przechodzi kontrolę jakości). 
  • 24 miesięczną gwarancję producenta. Reklamacje są realizowane w systemie door-to-door (nie trzeba przewozić produktu do serwisu lub ponosić jakichkolwiek dodatkowych kosztów związanych z reklamacją - wystarczy skontaktować się z naszym Serwisem Centralnym w Radomiu, żeby uruchomić tą usługę).
  • Możliwość sprawdzenia produktu na wypadek uszkodzeń powstałych przy transporcie (paczkę można rozpakować przy kurierze i sprawdzić jej zawartość).
  • Pomoc w wyborze najlepszej maszyny, dostosowanej do potrzeb użytkownika.
  • Wsparcie serwisowe na terenie całej Polski 
  • Ochronę twoich danych osobowych - dane osobowe naszych klientów są chronione, nie są udostępniane osobom trzecim

 

Zwrot produktów:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz dokonać ZWROTU produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością i dowodem zakupu. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.
  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy. POBIERZ PLIK OŚWIADCZENIA wypełnij i załącz do przesyłki w towarem.
  3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres e-mail prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku, gdy zwrócony produkt był opłacony kartą płatniczą, zwrot środków następuje bezpośrednio na kartę, którą dokonano zakupu.

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres e-mail informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

 

Dane do przelewu:

M&M Sp. z o.o.
ul. Miechowity 1,
51-162 Wrocław

Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna, nr konta : 
14 1750 1194 0000 0000 3541 9837

maszyna do
szycia sklep

akcesoria do szycia sklep

sklep z maszynami do szycia

maszyna do
szycia sklep

Pomoc

Jeżeli potrzebujesz porady, szukasz jakiegoś produktu lub zastanawiasz się jaką maszynę wybrać.
Skontaktuj się z nami !
  

Infolinia i sklep czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.

Informacje o produktach, porady:

tel. +48 71 32 73 140

tel. +48 71 32 73 143

Zamówienia, reklamacje, zwroty:

tel. +48 71 32 73 138

kom. 669 337 544

e-mail: sklep@galerialucznik.pl

akcesoria do szycia sklep

SALON FIRMOWY WE WROCŁAWIU

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl